Saulės elektrinių įrengimas verslui

Saulės elektrinių teikiama nauda yra tokia didelė, jog pastarosiomis susidomi vis daugiau verslų. Šis sprendimas pasižymi gausybe privalumų, pavyzdžiui, užtikrina Jūsų energetinę nepriklausomybę, padeda sutaupyti, lengviau planuotis verslo išlaidas, geriau reprezentuoti savo bendrovę visuomenėje. Gamtai draugiški verslai patraukia vis didesnės klientų dalies susidomėjimą. Visgi, jei apie saulės elektrinės įrengimą ėmėte svarstyti tik dabar, pradėkime nuo naudos Jūsų verslui aptarimo.

Saulės elektrinių įrengimo privalumai

Apie saulės elektrinės įrengimą mąsto vis daugiau verslų. Taip nutinka visai neatsitiktinai – šis sprendimas yra be galo naudingas ir pasižymi daugybe privalumų. Jei tik dabar pradėjote svarstyti elektrinės įrengimo klausimą, tikriausiai girdite itin įvairių nuomonių. Tad, aptarkime, kodėl toks sprendimas gali būti naudingas Jums ir turimam verslui:

Nepriklausomybė ir stabilumas

Įsirengę saulės elektrinę, neprivalote pergyventi dėl nuolat svyruojančių ir besikeičiančių elektros kainų. Iš esmės, įgyjate visišką energetinę autonomiją.

Žymus verslo kaštų mažinimas

Šis sprendimas leidžia sutaupyti nemažai pinigų, ypač verslams, kurie suvartoja didelius elektros energijos kiekius. Sutaupysite didelius pinigus kuriuos praleistumėte mokėdami už įprastai gaunamą elektrą.

Ilgaamžiškumas

Saulės elektrinė yra ilgalaikė investicija, kuri užtikrins Jūsų įgytą saugumą, stabilumą ir komfortą daugybei metų į priekį greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Paprastas ir greitas įrengimas

Saulės elektrinės įrengimas – paprastas ir nesudėtingas procesas, todėl rezultatą pajausite itin greitai.

Kaip išsirinkti saulės elektrinę?

Saulės elektrinių paneles gamina įvairių šalių gamintojai, kurie skiriasi tiek kokybe, tiek kaina. Taip pat reikia nuspręsti pagal pastato tipą bei lokaciją, kokios yra galimybės efektyviai saulės energijos vertimui į elektrą. Kaip opcija yra ir antžeminės elektrinės. Visus šiuos klausimus geriausia palikti atsakyti specialistui įvertinus Jūsų situaciją - tiek kaip žmogaus, tiek objekto, kuriame ruošiamasi įrengti elektrinę.

Objekto situacija

Stogo tipas, pozicija, geografinė kryptis, sklypo plotas - svarbūs faktoriai sprendžiant dėl saulės elektrinės įrengimo. Mūsų specialistai padės rasti optimalų sprendimą Jūsų pastato ir sklypo situacijai.

Finansinės galimybės

Skirtingi saulės panelių gamintojai turi skirtingus kainų lygius, kainos ir kokybės santykius, tech. specifikacijas. Mūsų specialistai padės rasti sprendimą pagal Jūsų galimybes. 

Saulės elektrinės įrengimo kaina?

Kaip minėjome, saulės elektrinės įrengimo kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, stogo tipo, objekto sudėtingumo. Tačiau garantuojame rasti Jums optimalų sprendimą. Taip pat padedame gauti APVA paramą verslui, kuri stipriai padidina saulės elektrinės atsiperkamumo greitį.

Greitai atsiperkantis sprendimas

Saulės elektrinės, ypač su dabartine elektros kainų situacija ir jos prognoze žiūrint į ateitį, yra garantuoto atsiperkamumo sprendimas Jūsų namams.

Galimybė gauti APVA paramą verslams

Mūsų specialistai padės taisyklingai užpildyti paraišką ir gauti APVA paramą saulės elektrinei įsirengti, kas padidins jos atsiperkamumo greitį.

Dažnai užduodami klausimai ir jų atsakymai

Kaip vyksta visas įrengimo procesas?

Pirmiausiai, raginame su mumis susisiekti nurodytais kontaktais ir išdėstyti savo lūkesčius. Tuomet, sutartu laiku atvykstame į vietą bei pilnai apžiūrime pastatą, ant kurio bus įrengiama elektrinė. Pasiūlome, mūsų nuomone, patį optimaliausią variantą ir, gavę Jūsų pritarimą, imame derinti reikalingus leidimus. Taipogi, esant poreikiui, padedame susitvarkyti su paramos ypatumais. Sutartį pasirašome tik tuomet, kai projektas jau yra parengtas, o visos aplinkybės – pilnai suderintos. Galiausiai, pradedame darbus ir stengiamės išpildyti visus Jūsų norus.

Kur montuojamos saulės elektrinės?

Dabartinės saulės elektrinės gali būti montuojamos keliais skirtingais būdais. Vienas iš populiariausių – pastarosios įrengimas ant šlaitinio stogo dangos. Šiuo atveju, labai svarbu atsižvelgti į stogo kryptį, mat tai gali paveikti generuojamą energiją. Pavyzdžiui, šiaurinė kryptis dažnai užtikrina kur kas mažesnį elektros kiekį nei pietinė. Taigi, tokį variantą pasirinkti apsimoka ne visada. Dar vienas metodas – tai saulės elektrinės įrengimas vietoj stogo dangos. Visgi, čia taip pat svarbu atsižvelgti į kryptį. Efektyviausiai ši dirbs tik tuo atveju, jeigu šlaitas bus pasuktas į pietvakarius arba pietus. Kita vertus, toks sprendimas gali padėti šiek tiek sutaupyti, ypatingai tuomet, jei vis tiek keistumėte stogo dangą. Paskutinis, tačiau ne ką prastesnis variantas – tai elektrinė ant žemės. Šis pasirinkimas geriausias žmonėms, turintiems daug laisvo ploto, kurį nuolat apšviečia saulė. Tačiau, kaip ir anksčiau paminėtais atvejais, čia taip pat svarbu atsižvelgti į kryptį. Efektyviausiai saulės elektrinė veiks tuomet, jeigu bus nukreipta į pietinę pusę. Bet kokiu atveju, jeigu bandydami pasirinkti tinkamiausią variantą susiduriate su sunkumais – nedvejokite kreiptis į mus. Aptarsime Jūsų situaciją bei kartu nuspręsime dėl geriausio sprendimo.

Kaip vėliau reikės prižiūrėti saulės elektrines?

Dar vienas iš dažniausiai klientams iškylančių klausimų – tai saulės elektrinės priežiūros subtilybės. Kaip jau minėjome anksčiau, tai tikrai nėra sudėtinga. Pavyzdžiui, įprastai šią valyti pakanka vos kelis kartus per metus. Žinoma, viskas priklauso ir nuo gyvenimo aplinkybių. Kita vertus, jeigu nenorite elektrinės prižiūrėti savarankiškai – visuomet galite kreiptis į specialistus, kurie su mielu noru Jums pagelbės. Taip sutaupysite nemažai savo laiko. Dar vienas, klientus itin dažnai kamuojantis klausimas – ar saulės elektrinę gali pažeisti stiprus lietus/kruša? Visgi, kokybiškas įrenginys privalo praeiti specialius, skirtingų lygių bandymus. Todėl, nusiraminkite – Jūsų elektrinė tikrai bus saugi.

Mūsų darbų galerija

Metams bėgant teko susidurti su įvairiausiais objektais, sprendimais, iššūkiais. Mūsų specialistai sukaupė neįkainojamą patirtį, kuri leidžia darbams vykti sklandžiai ir efektyviai.

Pasikalbam?

Kaip galite matyti – saulės elektrinės pasižymi išties gausybe privalumų. Pastarųjų teikiama nauda visai ne be reikalo sužavi tokią didelę dalį gyventojų visame pasaulyje. Tad, jeigu ėmėte svarstyti apie šios įsirengimą, susisiekite su mumis jau dabar. Aptarsime visus svarbiausius klausimus, turimus lūkesčius bei pasiūlysime geriausią sprendimą esamoje situacijoje.