Saulės elektrinių įrengimas privatiems asmenims

Nors galėtų atrodyti, jog saulės elektrinės yra svarbios tik verslui – dabartinės tendencijos rodo ką kitą. Vis daugiau asmenų įvertina šių nešamą naudą bei nusprendžia įsirengti nuosavą elektrinę. Pastarosios montavimas ir priežiūra tampa vis paprastesni. Be to, statinio atnešama nauda stipriai viršija bet kokį nerimą dėl kainos. Saulės elektrinės pasižymi išties nesudėtingu veikimo principu, o priežiūros darbai žmonėms užtrunka vis mažiau laiko. Visgi, sugrįžkime prie to, kas labiausiai domina naujus klientus – pagrindinių šio pasirinkimo privalumų.

Saulės elektrinių įrengimo privalumai

Saulės elektrinės pasižymi gausybe privalumų. Nenuostabu, jog šias įsirengti pasirenka vis didesnė dalis gyventojų. Visgi, esminiais teigiamais aspektais galėtume įvardinti atsiperkamumą, lengvą priežiūrą, nedideles išlaidas. Elektros kainos kyla nuolat, todėl žmonės yra priversti ieškoti modernesnių sprendimų. Šiuo atveju, saulės elektrinės įrengimas – tai puiki investicija, kuri bėgant laikui atsipirks su kaupu.

Atsiperkamumas

Elektros kainoms nuolatos kylant, saulės elektrinių atsiperkamumas yra garantuota investicija.

Autonomija

Savos elektros gamyba duoda laisvę nuo elektros tinklų ir nuo nuolatos besikeičiančių sąlygų su elektros tiekimu.

Žymiai pigesnė elektra

Gamindami elektros energiją iš saulės mėgausitės žymiai mažesniais kaštais energijai, negu anksčiau perkant iš elektros tinklų.

Lengva priežiūra

Skirtingai nuo alternatyvų, saulės elektrinės reikalauja itin mažai priežiūros ir nesukels nepatogumų.

Kaip išsirinkti saulės elektrinę?

Saulės elektrinių paneles gamina įvairių šalių gamintojai, kurie skiriasi tiek kokybe, tiek kaina. Taip pat reikia nuspręsti pagal pastato tipą bei lokaciją, kokios yra galimybės efektyviai saulės energijos vertimui į elektrą. Kaip opcija yra ir antžeminės elektrinės. Visus šiuos klausimus geriausia palikti atsakyti specialistui įvertinus Jūsų situaciją - tiek kaip žmogaus, tiek objekto, kuriame ruošiamasi įrengti elektrinę.

Objekto situacija

Stogo tipas, pozicija, geografinė kryptis, sklypo plotas - svarbūs faktoriai sprendžiant dėl saulės elektrinės įrengimo. Mūsų specialistai padės rasti optimalų sprendimą Jūsų pastato ir sklypo situacijai.

Finansinės galimybės

Skirtingi saulės panelių gamintojai turi skirtingus kainų lygius, kainos ir kokybės santykius, tech. specifikacijas. Mūsų specialistai padės rasti sprendimą pagal Jūsų galimybes. 

Saulės elektrinės įrengimo kaina?

Kaip minėjome, saulės elektrinės įrengimo kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, stogo tipo, objekto sudėtingumo. Tačiau garantuojame rasti Jums optimalų sprendimą. Taip pat padedame gauti APVA paramą, kuri stipriai padidina saulės elektrinės atsiperkamumo greitį.

Greitai atsiperkantis sprendimas

Saulės elektrinės, ypač su dabartine elektros kainų situacija ir jos prognoze žiūrint į ateitį, yra garantuoto atsiperkamumo sprendimas Jūsų namams.

Galimybė gauti APVA paramą

Mūsų specialistai padės taisyklingai užpildyti paraišką ir gauti APVA paramą saulės elektrinei įsirengti, kas padidins jos atsiperkamumo greitį.

Dažnai užduodami klausimai ir jų atsakymai

Kaip vyksta visas įrengimo procesas?

Pirmiausiai, raginame su mumis susisiekti nurodytais kontaktais ir išdėstyti savo lūkesčius. Tuomet, sutartu laiku atvykstame į vietą bei pilnai apžiūrime pastatą, ant kurio bus įrengiama elektrinė. Pasiūlome, mūsų nuomone, patį optimaliausią variantą ir, gavę Jūsų pritarimą, imame derinti reikalingus leidimus. Taipogi, esant poreikiui, padedame susitvarkyti su paramos ypatumais. Sutartį pasirašome tik tuomet, kai projektas jau yra parengtas, o visos aplinkybės – pilnai suderintos. Galiausiai, pradedame darbus ir stengiamės išpildyti visus Jūsų norus.

Kur montuojamos saulės elektrinės?

Dabartinės saulės elektrinės gali būti montuojamos keliais skirtingais būdais. Vienas iš populiariausių – pastarosios įrengimas ant šlaitinio stogo dangos. Šiuo atveju, labai svarbu atsižvelgti į stogo kryptį, mat tai gali paveikti generuojamą energiją. Pavyzdžiui, šiaurinė kryptis dažnai užtikrina kur kas mažesnį elektros kiekį nei pietinė. Taigi, tokį variantą pasirinkti apsimoka ne visada. Dar vienas metodas – tai saulės elektrinės įrengimas vietoj stogo dangos. Visgi, čia taip pat svarbu atsižvelgti į kryptį. Efektyviausiai ši dirbs tik tuo atveju, jeigu šlaitas bus pasuktas į pietvakarius arba pietus. Kita vertus, toks sprendimas gali padėti šiek tiek sutaupyti, ypatingai tuomet, jei vis tiek keistumėte stogo dangą. Paskutinis, tačiau ne ką prastesnis variantas – tai elektrinė ant žemės. Šis pasirinkimas geriausias žmonėms, turintiems daug laisvo ploto, kurį nuolat apšviečia saulė. Tačiau, kaip ir anksčiau paminėtais atvejais, čia taip pat svarbu atsižvelgti į kryptį. Efektyviausiai saulės elektrinė veiks tuomet, jeigu bus nukreipta į pietinę pusę. Bet kokiu atveju, jeigu bandydami pasirinkti tinkamiausią variantą susiduriate su sunkumais – nedvejokite kreiptis į mus. Aptarsime Jūsų situaciją bei kartu nuspręsime dėl geriausio sprendimo.

Kaip vėliau reikės prižiūrėti saulės elektrines?

Dar vienas iš dažniausiai klientams iškylančių klausimų – tai saulės elektrinės priežiūros subtilybės. Kaip jau minėjome anksčiau, tai tikrai nėra sudėtinga. Pavyzdžiui, įprastai šią valyti pakanka vos kelis kartus per metus. Žinoma, viskas priklauso ir nuo gyvenimo aplinkybių. Kita vertus, jeigu nenorite elektrinės prižiūrėti savarankiškai – visuomet galite kreiptis į specialistus, kurie su mielu noru Jums pagelbės. Taip sutaupysite nemažai savo laiko. Dar vienas, klientus itin dažnai kamuojantis klausimas – ar saulės elektrinę gali pažeisti stiprus lietus/kruša? Visgi, kokybiškas įrenginys privalo praeiti specialius, skirtingų lygių bandymus. Todėl, nusiraminkite – Jūsų elektrinė tikrai bus saugi.

Mūsų darbų galerija

Metams bėgant teko susidurti su įvairiausiais objektais, sprendimais, iššūkiais. Mūsų specialistai sukaupė neįkainojamą patirtį, kuri leidžia darbams vykti sklandžiai ir efektyviai.

Pasikalbam?

Kaip galite matyti – saulės elektrinės pasižymi išties gausybe privalumų. Pastarųjų teikiama nauda visai ne be reikalo sužavi tokią didelę dalį gyventojų visame pasaulyje. Tad, jeigu ėmėte svarstyti apie šios įsirengimą, susisiekite su mumis jau dabar. Aptarsime visus svarbiausius klausimus, turimus lūkesčius bei pasiūlysime geriausią sprendimą esamoje situacijoje.